Evpas | výroba a prodej luxusního českého skla
Objednejte ještě za 2000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA
  • EVPAS - Oblékáme české sklo

Příběh Evpasu

Už na střední škole si jeden mladý sklářský pár uvědomil, že originálního skla je pramálo. Rozhodl se jít proti tehdejšímu proudu a nesl si v hlavě jasnou myšlenku. Chceme tvořit takové sklo, které při každém použití připomene speciální událost a vyvolá emoce. U kterého se člověk bude cítit výjimečně, a ne že pouze svírá řadový produkt každodenní potřeby.

Toho chtěli docílit pomocí „oblékání” skleněných výrobků. Prostřednictvím oblečení vyjadřujeme svou náladu, postavení, pohled na svět, osobní vkus či emoce. Tak proč setrvávat pouze u toho?

Idea Evpasu zůstává i po letech stále stejná. Ať už jste milovníci extravagance anebo čistého designu, černé nebo bílé, zda se vyžíváte v jasných či tlumených barvách, u nás si vyberete. Oblékněte si vaši domácnost dle svého osobního vkusu a vystupte z řady.

manželé Zlatohlávkovi
ZAKLADATELÉ

„Chceme dodat špetku krásy do každé domácnosti.”

Již více než tři dekády přinášíme netradiční stylové výrobky, tvořené těmi nejzručnějšími řemeslníky ve svém oboru. Udržujeme stoleté dědictví a oživujeme jej inovativními nápady.
„Vytvořeno pro všechny s osobitým vkusem.”

Nový pohled na tradici

Náš design vychází z tradičního českého skla. Vymanili jsme se od nadbytečností a přežitků. Vše upravili dle vlastního vkusu. Zkrátka naše sklo vytváříme přesně takové, jaké bychom sami rádi používali. Zaměřili jsme se na jednoduchost, funkčnost, kontrast a barevné kombinace. Zachovali jsme ovšem jeho nejsilnější vlastnost, a to kvalitní ruční práci, která je již několik desítek generací synonymem pro české sklářské řemeslo.
„Vytváříme netradiční sklo tradičním způsobem.”